Do góry

LETNI OBÓZ ARTYSTYCZNY

GRUPY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY W WIEKU OD 8 DO 18 LATPo dwóch latach przerwy powracamy do miejsca klasy Premium, do warunków hotelowych, gdzie wysoka jakość obsługi, świetne warunki w pokojach, znakomite jedzenie, 40 hektarowy plener i klimatyzowane sale treningowe są normą i tym, co nasz czeka przez 12 wspaniałych lipcowych dni. Będzie gdzie pójść na spacer, odpocząć, poznać tajniki pracy artystycznej = na terenie ośrodka znajdują się baseny zewnętrzne, basen wewnętrzy ze strefą masażu i Jaccuzi, boiska, jezioro z tarasem, miejsce gdzie powiew historii i tradycji łączy się z nowoczesnością i komfortem. W tym roku podczas Summer Dance Art. Camp przygotowaliśmy specjalny dział AKTYWNA REKREACJA.


Gdzie?


ZAMEK JANÓW PODLASKI****
Janów Podlaski to miejsce, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością. Osada przepięknie położona na wzniesieniu, w dolinie rzeki Bug, na chronionych terenach Parku Krajobrazowego Podlaski Przełom Bugu, przyciąga pasjonatów historii, miłośników koni, amatorów pięknych krajobrazów, uroczych zakątków i malowniczo położonych wsi. Tu wciąż żywa jest ludowa tradycja, liczne zabytki są świadkami burzliwej i ciekawej historii regionu, a piękno przyrody daje wytchnienie i odpoczynek.

Tutaj zjeżdżają hodowcy koni z całego świata, do jednej z najsłynniejszych stadnin koni arabskich położonej niespełna 2 km od terenu Zamku. Jednym z pięknych i tajemnych miejsc na terenie Zamku w Janowie Podlaskim jest Świątynia Dumania i Duch Naruszewicza – wzniesiona z polnego kamienia w 1790 roku, znajdująca się na końcu alei lipowej, grota była miejscem dumania i pracownią biskupa Adama Naruszewicza – ojca polskiego klasycyzmu, dziejopisarza i poety. Tradycja podlaska podaje, że tutaj Adam Naruszewicz opracowywał tezy do Konstytucji 3-Maja i tutaj przewidział upadek i niewolę Rzeczpospolitej. Legenda głosi, że Zamek na wzgórzu łączyło z grotą podziemne przejście, a duch Adama Naruszewicza nadal spaceruje ukrytą drogą, by w świątyni dumania rozmyślać nad losami Polski.

Kiedy?


15.07-26.07.2023
Czyli 12 niezapomnianych dni spędzonych w pięknym otoczeniu, gdzie znajdziemy wszystko, co będzie nam potrzebne do przeprowadzenia Summer Dance Art. Camp począwszy od 4 osobowych pokoi z pełnym węzłem sanitarnym i aneksem kuchennym położonych u podnóża Zamku połączonych tunelami (w razie niepogody) ze wszystkim częściami hotelowymi takim jak: basen, restauracja czy sale treningowe.


DLACZEGO MY?


Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy w kreatywny i wyjątkowy sposób podchodzą do każdego człowieka, szanując i pielęgnując jego indywidualność. Tworzymy rodzinną atmosferę i dajemy możliwości rozwoju, by każdy z radością oraz pasją wyrażał siebie poprzez edukację artystyczną. Poprzez nasze działania dążymy do zaoferowania możliwości uczestniczenia w zajęciach dostarczających doświadczeń pełnych dyscypliny, wartości i kreatywności.Poprzez nasze zajęcia dążymy do doskonałości, zawsze w poszanowaniu drugiej osoby i stworzeniu przyjaznego środowiska do wspólnej pracy. Skupiamy się na pozytywnej motywacji i celebrowaniu sukcesów. Dzięki zajęciom, warsztatom i kursom, staramy się zaszczepić edukację artystyczną jako sztukę, z równym naciskiem na proces twórczy, jak i jego finalny owoc. Uczymy rywalizacji w duchu fair play

KADRA


To Dzięki naszej profesjonalnej organizacji i corocznemu skrupulatnemu doborowi Kadry treningowej możemy poszczycić się jednym z największych w Polsce letnich zgrupowań tanecznych. W tym roku na uczestników czekają krajowi i międzynarodowi instruktorzy, dzięki którym uczestnicy programu AKTYWNA REKREACJA będą mieli przed sobą mnóstwo wyzwań i celów, które wspólnie zrealizujemy podczas zgrupowania.

LICZBY


Nieprzerwanie od 1992 roku zorganizowaliśmy niemal 100 zimowych i letnich wyjazdów, wzięło w nich udział ponad 10.000 zadowolonych uczesntików. Na każdym zgrupowaniu organizujemy pokazy finałowe i zawsze są na nich Rodzice!

BEZPIECZEŃSTWO


Bezpieczeństwo To nasz priorytet. Opiekunami uczestników jest sprawdzona i doświadczona kadra, wielokrotnie wywodząca się z ruchu tanecznego, znająca realia i możliwości dzieci i młodzieży. Jesteśmy odpowiedzialni i gotowi przyjąć na siebie odpowiedzialność za zdrowie i życie podopiecznych, rzetelnie dbając o ich rozwój artystyczny i intelektualny.SZCZEGÓŁOWA OFERTA


VIDEO CLIP DANCE

Scena niczym na Broadway’u w Janowie Podlaskim? Dlaczego nie! Podczas Artistic Camp będą lekcje tańca musicalowego. Ten styl narodził się na Broadwayu w Nowym Jorku i jest nieodłącznym elementem przedstawień muzycznych. To świetna okazja do zaprezentowania swojej ekspresji oraz energii. Zajęcia prowadzone będą przez doświadczonych na scenie teatralno- tanecznej zawodowych instruktorów! Podczas zajęć nauczysz się choreografii z najpopularniejszych musicali oraz poznasz charakterystyczną muzykę tego gatunku. Pełne frajdy zajęcia pozwolą Ci poznać swoje talenty oraz rozwinąć podstawowe zdolności muzyczne. A może uda się wystawić spektakl musicalowy na koniec obozu?

PRACA Z KAMERĄ

Chcesz poczuć się jak Twój ulubiony aktor lub aktorka? A może prezenterka telewizyjna? Artistic Camp jest to tego idealnym miejscem. Zaplanowaliśmy warsztaty pracy z kamerą obejmujące zarówno ćwiczenia gry aktorskiej jak i prezentowania się przed kamerą . Zajęcia takie wspierają spontaniczność, zwalczają tremę oraz uczą szybkiej reakcji na niespodziewaną lub nową sytuację. Świetna zabawa zaowocuje przygotowaniem filmu z Twoim udziałem! Byłoby fajnie zobaczyć się na dużym ekranie – prawda? Podczas Campu zaplanowaliśmy kino obozowe i uroczystą premierę filmów z czerwonym dywanem dla występujących w nim Gwiazd!

TECHNIKA WYRAZU SCENICZNEGO

Podczas Artistic Camp będzie okazja żeby sprawdzić się w różnych obszarach artystycznych, także w grze aktorskiej i technice wyrazu scenicznego. Teatr przenosi nas w wymarzony, bajkowy świat ról, rozwija osobowość, poczucie estetyczne. Podczas warsztatów będzie czas na twórcze fantazjowanie, przezwyciężanie strachu i tremy poprzez zabawę, rozwijanie pamięci oraz naukę wyrażania emocji przez improwizacji. Zaplanowaliśmy zabawy dramowe, zabawne scenki oraz wiele innych twórczych zadań.

SESJA ZDJĘCIOWA

Lubisz przeglądać kolorowe czasopisma ze zdjęciami modelek czy aktorek ? Ciekawi Cię jak to jest być na sesji zdjęciowej do takiego czasopisma? Odpowiedź poznasz na Artistic Camp. Przygotowaliśmy zajęcia podczas których nauczysz się pozowania , dowiesz się jak ustawiać się do zdjęć oraz spróbujesz pracy modelki/modela podczas sesji zdjęciowej. Wykonasz także samodzielnie kilka zdjęć więc spróbujesz pracy fotografa. A może obudzi się w Tobie nowa pasja do fotografowania ? Nasi animatorzy opowiedzą ciekawostki o znanych fotografach oraz modelkach oraz o ich pracy.

MAKE-UP SCENICZNY

Chyba nie ma dziewczynki, która nie podbierałaby mamie kosmetyków do malowania :-) Podczas Artistic Camp będzie okazja do zrobienia wyjątkowych makijaży podczas warsztatów z make- up! Dowiesz się jakie są rodzaje kosmetyków, co do czego służy oraz jak używać kosmetyków. Potem podczas zajęć praktycznych będzie można zaszaleć i stworzyć piękne makijaże np. na pokaz mody lub sesję zdjęciową. Tutaj ograniczać może tylko wyobraźnia bo odwagi w tej kwestii na pewno nikomu nie zabraknie :-)

PROJEKTOWANIE UBIORU

Interesuje Cię moda? Pociąga Cię świat wielkich pokazów mody ? Chcesz się poczuć jak modelka na wybiegu w Paryżu czy Nowym Jorku? Z nami zaspokoisz swoją ciekawość ! Podczas Campu zaplanowaliśmy zajęcia z projektowania ubioru. Dowiesz się jak rysować projekty strojów, jakich używać materiałów, a nawet przygotujesz własną kreakcję z pomocą naszych animatorów. A na koniec obozu odbędzie się pokaz mody jakiego jeszcze świat nie widział! Pokaz mody kolekcji wykonanej przez uczestników obozu w blasku fleszy! Możesz także wystąpić w roli supermodelki podczas pokazu.

ZAJĘCIA PLASTYCZNE

Podczas Artistic camp znajdziemy także czas za warsztaty plastyczne. To bardzo przyjazny i odkrywczy sposób spędzania czasu jednocześnie rozwijający zdolności manualne oraz wyobraźnię i wrażliwość estetyczną. Podczas warsztatów poznamy wiele technik plastycznych, spróbujemy malować różnymi narzędziami (palcem, pędzlem, patykiem, gąbką, pęczkiem waty). Zabawę uświetni rysowanie i malowanie na rozmaitych płaszczyznach o różnej fakturze i formacie . Uczestnicy spróbują stworzyć własne niepowtarzalne dzieło sztuki :-)

RĘKODZIEŁO

Kto z nas nie lubi biżuterii ??? Chyba wszyscy ją uwielbiają!!! A gdyby tak wykonać własną ? Według własnego pomysłu i projektu ? Dlaczego nie ?! Na naszym campie to jeden z tematów warsztatów!!! Przygotowaliśmy w programie zajęcia, podczas których będzie można wykonać biżuterię dla siebie lub dla kogoś. Można też wykonać inne pamiątki! Tu ogranicza nas tylko wyobraźnia ! Z pomocą naszych animatorów stworzysz niepowtarzalną pamiątkę wyjazdu lub prezent dla kogoś.ATRAKCJE I ZAJĘCIA


W Janowie Podlaskim nie sposób się nudzić, atrakcji będzie jeszcze więcej niż każdego roku. Nasz regularny plan atrakcji w postaci:

 • aktywnego poznania terenu,
 • beach party
 • obozowej Olimpiady
 • piana ślizgów
 • festiwalu kolorów

w tym roku uzupełnione zostaną o to, co w Zamku nas może spotkać, a czekać na nas będzie:

 • zwiedzanie Zamku i poznanie jego historii
 • HIT!!! Kurs savoir-vivre „Zachowanie przy stole”, po powrocie z wakacji dla uczestników już nigdy straszne nie będzie 7 kompletów sztućców przy jednym talerzu. Gdzie lepiej nauczymy się dobrych manier, jak nie w prawdziwym Zamku.

AKTYWNA REKREACJA
Chcemy Was zabrać w świat, do którego nie wszyscy mają wstęp, pragniemy byście poczuli scenę z drugiej strony, by idealne piękno kostiumu, pozowanie do zdjęć, czy ruch modelki przestały być dla Was nieosiągalne. Jeżeli jesteś kreatywna/y, lubisz malować, rysować oglądać teledyski i naśladować kroki taneczne, jeżeli lubisz pracę w plenerze, bywasz w Teatrze i w domu naśladujesz ulubionego aktora, to Aktywna Rekreacja podczas naszego zgrupowania jest miejscem dla Ciebie. Aż 8 zagadnień:

 • praca z kamerą,
 • technika wyrazu scenicznego,
 • fotografia,
 • make up,
 • projektowanie ubiorów,
 • rękodzieło,
 • zajęcia plastyczne,
 • video clip dance,

oraz odpowiednio wyselekcjonowana Kadra przygotowana do zajęć z myślą tylko o Tobie, która każdego dnia będzie przekazywać kolejne aspekty świata mody, teatru i telewizji sprawią, że na długo zapamiętasz ten wyjazd i od razu po powrocie do domu będziesz odliczać dni do zgrupowania 2024.
ARTYSTYCZNE ZAKOŃCZENIE LATA!

Tak, to nasz znak rozpoznawczy. Wielokrotnie potrafiliśmy zaskakiwać rozmachem tego wydarzenia, a miejsce w którym będziemy w tym roku tylko nam w tym pomoże, 25.07.2023 część Zamku w Janowie Podlaskim zamienimy w artystyczną scenę z pokazami finałowymi dla rodziców i gości zaproszonych. Save the date!

FINANSE


CENY


Termin ZEROWY*

 • 3240 zł - przy wypełnieniu zgłoszenia online oraz wpłacie zadatku 900 zł do 15.04.2023

Terminy regularne*:

 • 3390 zł - przy wypełnieniu zgłoszenia online i wpłacie zadatku 900 zł do 15.05.2023
 • 3540 zł - przy wypełnieniu zgłoszenia online i wpłacie zadatku 900 zł od 16.05.2023

* Cena nie zawiera dojazdu i powrotu z Summer Art Camp.SYSTEM RATALNY


Po wpłacie zadatku w wysokości 900 zł każda osoba ma możliwość skorzystania z nieoprocentowanego systemu ratalnego, z granicznymi terminami płatności:

1/ 50% pozostałej kwoty do dnia 15.05.2023
2/ 25% pozostałej kwoty do dnia 15.06.2023
3/ 25% pozostałej kwoty do dnia 10.07.2023

PROMOCJE


SZYBKI BILL - dla pierwszych 20 osób, które w terminie do dnia 25.03.2023 dokonają zgłoszenia oraz wpłacą wymagany zadatek – zapewniamy nieodpłatne miejsce w autokarze z i do Warszawy. UWAGA! Zgłoszenia w kolejności księgowań, w przypadku zgłoszenia się większej liczby osób tylko pierwsze 20 zostanie zaliczone do tej promocji. Promocja sumuje się ze wszystkimi promocjami.

PROMOCJA RODZINNA – za udział w Artistic Camp`2023 co najmniej dwóch uczestników z jednej rodziny, każdemu z nich przysługuje rabat w wysokości 100 zł. Promocja sumuje się ze wszystkimi promocjami.

DOBRY START - jeżeli byłaś/byłeś już uczestnikiem 1 – 2 wyjazdów (obozu lub zimowiska) przysługuje Ci rabat w wysokości 50 zł! W polu UWAGI podaj nazwę i termin imprezy. Promocja sumuje się ze wszystkimi promocjami z wyjątkiem: świetna kontynuacja i najlepszy czas.

ŚWIETNA KONTYNUACJA - jeżeli byłaś/byłeś uczestnikiem 3 do 5 naszych imprez (obozów lub zimowisk) przysługuje Ci rabat w wysokości 80 zł! W polu UWAGI podaj nazwy i terminy imprez. Promocja sumuje się ze wszystkimi promocjami z wyjątkiem: dobry start i najlepszy czas.

NAJLEPSZY CZAS - najbardziej wytrwali uczestnicy, którzy byli z nami na co najmniej na 6 wyjazdach (obozach lub zimowiskach), otrzymają od nas Rabat w wysokości 120 zł! W polu UWAGI podaj nazwy i terminy imprez. Promocja sumuje się ze wszystkimi promocjami z wyjątkiem: dobry start i świetna kontynuacja.

200 ZA 1 - czyli 200 zł zniżki w przypadku zapisania się na Artistic Camp Twojej koleżanki lub kolegi. Promocja ta może zostać przyznana jednemu uczestnikowi wielokrotnie, czyli w przypadku dużego zaangażowania wyjedziesz z nami GRATIS! Promocja sumuje się ze wszystkimi promocjami.

CO JEST W CENIE?


Zrobimy tak, by uczestnicy powrócili do domów uśmiechnięci, cali i zdrowi.

 • 11 noclegów (12 dni) w pokojach 4 osobowych Zamku w Janowie Podlaskim na Podzamczu z pełnym węzłem sanitarnym i obsługą,
 • śniadania, obiady i kolacje serwowane w hotelowej restauracji – szwedzki stół,
 • w pełni wykwalifikowana opieka pedagogiczna zgodnie z wytycznymi KOiW,
 • międzynarodowa kadra instruktorska,
 • materiał zdjęciowy z obozu i film poobozowy,
 • opieka medyczna,
 • program edukacyjno – rekreacyjny,
 • dodatkowe ubezpieczenie NNW,
 • wodę do picia przez cały wyjazd,
 • gadżety klubowe i konkursowe nagrody.

FAKULTATYWNIE


Co fakultatywnie, czyli nie ujęte w cenie?

 • Osoby zainteresowane wykupieniem transportu Z Warszawy będą miały taką możliwość. Koszt przejazdu w obie strony to kwota 250 zł. Nie ma możliwości wykupu miejsca w jedną stronę.
 • W przypadku zainteresowania wykupieniem lekcji indywidualnych należy w kolejności: skontaktować się z wybranym trenerem i po otrzymaniu potwierdzenia zgłosić ten fakt organizatorowi celem rezerwacji sali. Koszt wynajęcia sali to 60 zł/h, koszt lekcji uczestnik ustala bezpośrednio z wybranym trenerem i rozlicza się z nim w ustalonych sposób.
 • W przypadku stosowania diety innej niż zdrowotnej lub zwykłej wegetariańskiej istnieje konieczność dokupienia pakietu dietetycznego w cenie 300 zł.
 • Sugerujemy wykupienie dodatkowego ubezpieczenia na wypadek rezygnacji z wyjazdu, co nie jest obligatoryjne (obóz jest ubezpieczony). Partnerem Akademii jest Pan Robert Lipiński – SUPERPOLISA, e-mail: robert.lipinski@superpolisa.pl. WAŻNE! Polisę należy wykupić max. w terminie 5 dni od daty wpłaty zaliczki lub w dniu jej wpłaty jeśli opłata wnoszona jest na mniej niż 30 dni przed rozpoczęciem zgrupowania.

KONTAKTZgrupowane organizowane jest Uczniowski Klub Sportowy Reliese
z siedzibą w Zielonce, ul. Ossowska 85 D-1, NIP: 125 171 92 49

Nr rachunku bankowego:
MBank: 26 1140 2004 0000 3102 8124 8921

KARTA KWALIFIKACYJNA

REGULAMIN

DEKLARACJA

CHECKLISTA


Potrzebujesz informacji? Skontaktuj się z nami:

ZAKRES INFORMACJI
GODZINY
TELEFON
w sprawie oferty i kadry 10-18 694-430-721
e-mail
faktury i sprawdzanie stanu płatności 10-18 694-430-720
e-mail
rezerwacja transportu i pokoi e-mail
sprawy organizacyjne 10-16 602-522-586
e-mail